Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunečnicové pole (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Slunečnicové pole je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slunečnicové pole. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnicové pole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnicové pole ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Inky2010

Zaujal vás náš klipart Slunečnicové pole? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Slunečnicové pole se nachází v sekci Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek SLDX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Raketa zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík ďábel ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ilustrační obrázek, Slunečnicové pole, vektorový obrázek, Slunečnicové pole, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, grafika, free, ke stažení, svg, ilustrace, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, eshop, inkscape, textové dokumenty, dokument, office, pozvánky, Instagram, škola, prezentace, články, dokumenty, profilovka, Facebook, Pinterest, video

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zombie ke stáhnutí, vektor Důchodkyně milují PC zdarma nebo obrázek Holub zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.