Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnicové pole, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Slunečnicové pole. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Slunečnicové pole ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnicové pole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnicové pole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slunečnicové pole patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek GPS Navigace zdarma Podívejte se i na vektor Zelená paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, klipart, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, free, zdarma, Slunečnicové pole, grafika, ilustrační obrázek, download, vektor, Slunečnicové pole, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, seminární práce, škola, fotokniha, PowerPoint, prezentace, články, Instagram, blog, webové stránky, dokumenty, word, časopis, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sada emotikonů zdarma, obrázek Babočka ke stažení nebo klipart Foukací harmonika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.