Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunečnicové pole (Květiny) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Slunečnicové pole stahujte zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Slunečnicové pole. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnicové pole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnicové pole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Inky2010

Líbí se vám klipart Slunečnicové pole? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Slunečnicové pole patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nápojový automat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Desatero ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lasagne ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, klipart, grafika, Slunečnicové pole, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Slunečnicové pole, zdarma, Květiny, free, download, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator, škola, kalendář, časopis, dokument, corelDraw, referáty, brožury, vizitky, fotokniha, word, inkscape, blog, prezentace, oznámení, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor PPTX ke stažení, ilustrace Den matek ke stažení nebo klipart Hornoplošník ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.