Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnicové pole, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Slunečnicové pole. Klipart Slunečnicové pole je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Slunečnicové pole? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnicové pole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slunečnicové pole se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Letiště ke stažení Podívejte se i na vektor Bicí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dálkový ovladač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Slunečnicové pole, Slunečnicové pole, vektor, zdarma, svg, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, download, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Květiny

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, dokumenty, plakát, kalendář, PowerPoint, corelDraw, články, office, Adobe Illustrator , dokument, textové dokumenty, profil, blog, památník, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Oregon ke stažení, obrázek Děda Mráz ke stáhnutí nebo klipart Mapa Nigeru zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.