Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Slunečnicové pole (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slunečnicové pole. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Slunečnicové pole nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Slunečnicové pole? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slunečnicové pole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Slunečnicové pole sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Slunečnicové pole je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Azurová medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík v pračce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Trnové srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, Květiny, Slunečnicové pole, cliparts, ke stažení, free, grafika, download, klipart, kliparty, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, web, avatar, články, wordpress, office, textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, openOffice, kalendář, škola, etikety, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Netradiční dárek zdarma, obrázek Oranžový stromeček ke stáhnutí nebo vektor Džus ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.