Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Blondýnka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýnka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Blondýnka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blondýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 970 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Blondýnka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Blondýnka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kameraman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okurek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Ruska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, svg, kliparty, grafika, Blondýnka, Ženy, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, wordpress, pozvánky, profil, Adobe Illustrator, referáty, prezentace, památník, seminární práce, office, fotokniha, corelDraw, video, eshop, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Modrý tulipán zdarma, vektor Heliotrop ke stáhnutí nebo obrázek CSV ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.