Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blondýnka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýnka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Blondýnka. Obrázek Blondýnka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blondýnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Blondýnka s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Blondýnka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klobása ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapusta zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vosa ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, grafika, klipart, kliparty, zdarma, Blondýnka, svg, ke stáhnutí, vektor, Blondýnka, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, inkscape, office, kalendář, wordpress, word, fotokniha, plakáty, seminární práce, etikety, Twitter, dokument, video, Facebook, blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Šnek ke stáhnutí, vektor Modrý smajlík zdarma nebo obrázek Hladový smajlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.