Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Blondýnka (Ženy) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Blondýnka zadarmo ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Blondýnka. Vektorový obrázek Blondýnka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Blondýnka s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Blondýnka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Důlní vagón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pravítko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Prase divoké ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ilustrace, Blondýnka, Blondýnka, vektorový obrázek, download, svg, ke stáhnutí, kliparty, free, obrázek, klipart, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: logo, blog, word, oznámení, fotografie, webové stránky, web, prospekty, Twitter, pozvánky, Pinterest, články, dokumenty, corelDraw, památník, video, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Solární energie ke stáhnutí, ilustrace Pětieurovka zdarma nebo vektorový klipart DLL zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.