Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blondýnka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýnka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Blondýnka. Stahujte klipart Blondýnka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blondýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýnka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blondýnka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pěnkava zdarma Podívejte se i na obrázek Morče ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak a duch ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Blondýnka, obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, grafika, download, ke stažení, vektor, Blondýnka, vektorový obrázek, Ženy, ilustrační obrázek, free, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, word, památník, prezentace, webové stránky, škola, články, referáty, plakáty, inkscape, Instagram, Pinterest, web, corelDraw, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pěšec zdarma, klipart Zlaté L ke stažení nebo ilustrace Pitná voda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.