Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jelen, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jelen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jelen. Vektorová ilustrace Jelen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jelen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelen zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jelen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelen ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1566
1280x1253
800x783
500x489
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jelen je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nota ke stažení Podívejte se i na ilustrace Celopéro ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Salát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jelen, download, ilustrace, grafika, obrázek, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Zvířata, kliparty, Jelen, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, inkscape, profilovka, referáty, openOffice, corelDraw, škola, PowerPoint, Twitter, Pinterest, office, pozvánky, fotokniha, webové stránky, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Veselý duch ke stažení, vektor Fialový smajlík ke stáhnutí nebo obrázek GAZ 21 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.