Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Alexander Graham Bell (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alexander Graham Bell zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Alexander Graham Bell. Vektorová ilustrace Alexander Graham Bell je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexander Graham Bell zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alexander Graham Bell ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexander Graham Bell ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 932 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Alexander Graham Bell? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Alexander Graham Bell je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hawker Typhoon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kompas ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, cliparts, ke stažení, free, klipart, Osobnosti, obrázek, svg, Alexander Graham Bell, ilustrace, grafika, kliparty, Alexander Graham Bell, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, corelDraw, plakát, seminární práce, wordpress, prezentace, Instagram, fotokniha, dokumenty, word, Facebook, PowerPoint, inkscape, avatar, video

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dýdžejka ke stažení, klipart Znamení blíženci ke stažení nebo ilustrace Zelená kytka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.