Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vidlicový klíč (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vidlicový klíč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vidlicový klíč. Vektorová ilustrace Vidlicový klíč je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vidlicový klíč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový klíč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 564 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jonata

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vidlicový klíč se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Vidlicový klíč se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Klávesnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelený motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Srdce s květinami ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, klipart, ke stáhnutí, download, grafika, free, svg, cliparts, vektor, zdarma, Vidlicový klíč, Nástroje, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, manuály, blog, PowerPoint, prospekty, textové dokumenty, etikety, office, Pinterest, inkscape, diář, tiskoviny, prezentace, Adobe Illustrator, vstupenky, magazín, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Trpaslík ke stažení, vektor Granátové jablko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kennedy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.