Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balónky. Vektorová ilustrace Balónky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balónky je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zapalovač zdarma Podívejte se i na obrázek Chroust ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modrá květina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, ilustrace, obrázek, download, free, cliparts, kliparty, Balónky, Ostatní, klipart, Balónky, zdarma, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , památník, dokument, blog, profilovka, PowerPoint, Pinterest, openOffice, textové dokumenty, Instagram, inkscape, škola, avatar, dokumenty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Stonožka zdarma, klipart Kudlanka nábožná ke stažení nebo ilustrace Anemometr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.