Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Balónky. Obrázek Balónky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Balónky se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hotdog ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bizon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Levandulová stužka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, svg, Ostatní, ke stažení, Balónky, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Balónky, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profilovka, dokument, fotokniha, Adobe Illustrator , škola, plakáty, Facebook, web, seminární práce, plakát, pozvánky, openOffice, blog, textové dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Dudy ke stáhnutí, obrázek Ametyst zdarma nebo klipart Fotbalista ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.