Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Balónky (Ostatní) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Balónky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Balónky ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: freephile

Sdílejte obrázek, klipart Balónky s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Balónky je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dwight Eisenhower ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mořská sasanka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, svg, kliparty, Balónky, Ostatní, cliparts, ilustrace, vektor, download, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, office, PowerPoint, openOffice, Twitter, blog, prezentace, etikety, avatar, seminární práce, word, Instagram, textové dokumenty, profilovka, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zlaté číslo 8 ke stažení, obrázek, klipart Jablečný koláč ke stažení nebo vektorový klipart Rytíř ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.