Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balónky. Vektorová ilustrace Balónky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Balónky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pilka na dřevo ke stažení Podívejte se i na klipart Černá věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mušle zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, vektorový obrázek, zdarma, klipart, svg, download, Ostatní, ke stažení, Balónky, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, referáty, corelDraw, seminární práce, profil, office, plakáty, dokument, dokumenty, fotokniha, blog, časopis, Adobe Illustrator , inkscape, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mapa Myanmaru ke stažení, ilustrace Mapa USA ke stáhnutí nebo vektor Fík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.