Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balónky. Vektorová ilustrace Balónky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Balónky patří do sekce Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tur zdarma Podívejte se i na vektor Aerobik ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelené olivy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor, grafika, download, svg, Balónky, Ostatní, free, obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, pozvánky, web, office, profil, dokument, corelDraw, články, referáty, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, Adobe Illustrator , památník, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pórek zdarma, obrázek Sierra Leone ke stažení nebo klipart Tramvaj ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.