Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balónky. Vektorová ilustrace Balónky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Balónky je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nektarinka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zářivka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Prezentace zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, svg, ilustrace, Balónky, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, Balónky, klipart, kliparty, obrázek, download, Ostatní

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, pozvánky, Twitter, office, Adobe Illustrator , dokument, památník, profilovka, kalendář, webové stránky, profil, web, seminární práce, plakát, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Rumba koule ke stažení, vektor Pytlík ke stáhnutí nebo obrázek Santova lebka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.