Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Balónky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Balónky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: freephile

Zaujal vás náš klipart Balónky? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Balónky patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlíci lebky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Auto zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, kliparty, Ostatní, zdarma, klipart, Balónky, ilustrace, cliparts, free, Balónky, grafika, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, openOffice, Adobe Illustrator, blog, referáty, články, seminární práce, video, etikety, plakáty, pozvánky, Instagram, památník, prezentace, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pět dýní zdarma, ilustrace Zlatá ryba ke stáhnutí nebo klipart Rachejtle ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.