Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Happy Halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy Halloween zdarma ke stažení

Happy Halloween je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Happy Halloween je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Happy Halloween? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Happy Halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1419x1600
1135x1280
710x800
443x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 162 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Happy Halloween je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vodováha zdarma Podívejte se i na ilustrace Koleda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Španělska ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektor, Happy Halloween, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Happy Halloween, klipart, Halloween, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, profilovka, seminární práce, corelDraw, časopis, kalendář, profil, dokument, webové stránky, plakát, památník, fotokniha, škola, dokumenty, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mozart zdarma, vektor Opička ke stažení nebo obrázek Jednoduchý stromek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.