Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek UFO, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart UFO zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je UFO. Klipart UFO je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou UFO? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart UFO zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart UFO ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart UFO ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1292
1280x1033
800x646
500x404
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek UFO patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ara zdarma Podívejte se i na klipart Byznysmen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Harry Truman ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, kliparty, klipart, zdarma, free, download, UFO, svg, UFO, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, Facebook, dokument, openOffice, profil, corelDraw, webové stránky, seminární práce, word, Pinterest, fotokniha, PowerPoint, office, Twitter, avatar, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Foto složka zdarma, ilustrace Holub ke stažení nebo vektor Elektrický šroubovák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.