Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart UFO (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart UFO zdarma ke stažení

UFO je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart UFO je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart UFO zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart UFO ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart UFO ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1292
1280x1033
800x646
500x404
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 906 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart UFO? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek UFO se nachází v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžová vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý vláček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Porsche ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, grafika, Věda, cliparts, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, UFO, klipart, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, UFO, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, prezentace, diář, inkscape, časopis, profil, openOffice, avatar, corelDraw, seminární práce, blog, wordpress, články, fotokniha, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Slon ke stažení, obrázek, klipart Kovboj ke stažení nebo vektorový klipart Strašidlo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.