Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skleněné květiny 2, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skleněné květiny 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skleněné květiny 2 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skleněné květiny 2 je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Neznámý soubor ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Rwandy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zamilovaný panda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektor, Květiny, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, klipart, download, ke stažení, Skleněné květiny 2, free, Skleněné květiny 2, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , webové stránky, dokumenty, časopis, corelDraw, Facebook, blog, profilovka, profil, word, fotokniha, škola, inkscape, památník, web, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Biologické riziko ke stažení, vektor Chrám ke stáhnutí nebo obrázek Stará ježibaba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.