Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skleněné květiny 2, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skleněné květiny 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Skleněné květiny 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skleněné květiny 2 se nachází v sekci Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fidel Castro ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlomené srdce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak H ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, cliparts, ilustrace, kliparty, grafika, download, free, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Květiny, Skleněné květiny 2, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, články, seminární práce, prezentace, Twitter, profilovka, word, referáty, inkscape, avatar, web, Pinterest, Adobe Illustrator , profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Jaguár ke stáhnutí, ilustrace Lachtan zdarma nebo vektor Golfista ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.