Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skleněné květiny 2 (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Skleněné květiny 2 ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Skleněné květiny 2 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Skleněné květiny 2 můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Skleněné květiny 2 patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gibon ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Žákyně ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ke stáhnutí, Skleněné květiny 2, klipart, ke stažení, Skleněné květiny 2, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, cliparts, free, grafika, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: diář, časopis, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, prezentace, avatar, blog, kalendář, profilovka, Twitter, pozvánky, památník, word, plakáty, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Parní vlak ke stažení, vektorový obrázek Žlutá stužka ke stažení nebo vektorový obrázek Modrý auto ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.