Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skleněné květiny 2, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skleněné květiny 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skleněné květiny 2 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skleněné květiny 2 patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dopravní nehoda zdarma Podívejte se i na vektor Pizza Capricciosa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa Panda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květiny, ilustrace, obrázek, kliparty, free, vektor, vektorový obrázek, svg, Skleněné květiny 2, ke stáhnutí, ke stažení, download, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, seminární práce, časopis, Facebook, profilovka, blog, Twitter, openOffice, word, avatar, corelDraw, profil, Adobe Illustrator , kalendář, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Ředkvička zdarma, obrázek Zlaté C ke stažení nebo klipart Jóga ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.