Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Skleněné květiny 2 (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zadarmo ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Skleněné květiny 2. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Skleněné květiny 2 v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Skleněné květiny 2? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skleněné květiny 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Skleněné květiny 2 s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Skleněné květiny 2 se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světlemodrá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jmenovka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lektvar ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skleněné květiny 2, ke stažení, Skleněné květiny 2, free, kliparty, Květiny, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, katalog, fotografie, brožury, seminární práce, office, openOffice, dokument, památník, letáky, Zoner Callisto, inkscape, dokumenty, profilovka, kalendář, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Houbičky ke stáhnutí, obrázek, klipart Okarína ke stažení nebo vektorový obrázek Roztomilý motýl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.