Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Policejní auto, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policejní auto zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Policejní auto. Klipart Policejní auto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Policejní auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x862
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 154 812 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JNESS

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Policejní auto je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strýček Sam zdarma Podívejte se i na ilustrace Pankáč ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ohryzek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, Auta, vektor, Policejní auto, kliparty, klipart, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, download, grafika, free

Doporučené použití klipartu: web, památník, pozvánky, profilovka, Facebook, dokument, PowerPoint, corelDraw, kalendář, word, blog, škola, fotokniha, webové stránky, prezentace, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kostel zdarma, vektor Červený pták ke stažení nebo obrázek Dýně ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.