Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Desatero, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Desatero. Pakliže si chcete obrázek Desatero stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Desatero? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Desatero ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Desatero je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Polska ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Drobné kvítky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, download, obrázek, svg, grafika, vektor, kliparty, ke stažení, free, Náboženství, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, Desatero

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, inkscape, Instagram, dokumenty, openOffice, seminární práce, Twitter, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest, plakáty, referáty, corelDraw, word, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Štír ke stažení, vektor Mapa Ekvádoru ke stáhnutí nebo obrázek Školák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.