Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Desatero (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Desatero. Obrázek Desatero je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Desatero ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Ronit

Sdílejte klipart nazvaný Desatero s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Desatero je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Spolupráce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Boeing B-17 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vitamín B3 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Desatero, kliparty, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, klipart, Desatero, obrázek, cliparts, ilustrace, download, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, Twitter, office, Instagram, seminární práce, Adobe Illustrator, plakát, inkscape, webové stránky, diář, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, Facebook, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Airbus Beluga ke stáhnutí, klipart Šedý sporťák zdarma nebo ilustrace Květinový dekor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.