Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Desatero (Náboženství) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Desatero ke stažení zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Desatero. Stahujte soubor Desatero ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Desatero ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Ronit

Líbí se vám klipart Desatero? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Desatero patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Somálsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rubínový šperk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Prak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Desatero, cliparts, ke stáhnutí, download, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, svg, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, free, Náboženství, grafika

Doporučené použití klipartu: fotografie, Zoner Callisto, profilovka, wordpress, blog, magazín, tiskoviny, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, etikety, památník, avatar, bakalářská práce, škola, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Malé písmeno G ke stažení, klipart Malé písmeno N zdarma nebo klipart Veselý šnek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.