Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Desatero (Náboženství) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Desatero. Vektorová ilustrace Desatero je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Desatero ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Ronit

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Desatero s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Desatero patří do sekce Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Weta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PET láhev ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialový vrtulník ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Desatero, zdarma, ilustrace, kliparty, download, ke stažení, Náboženství, free, obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Desatero, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, inkscape, diář, plakáty, plakát, PowerPoint, video, eshop, profilovka, referáty, kalendář, blog, časopis, Adobe Illustrator, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor Kdoule ke stažení, ilustrace Digitální znak K ke stažení nebo klipart OGG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.