Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Desatero (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Desatero. Obrázek Desatero je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Desatero? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Desatero ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Ronit

Sdílejte obrázek, klipart Desatero se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Desatero je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Uplakánek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 7 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce s růžemi ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Desatero, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stažení, grafika, download, Náboženství, Desatero, kliparty, klipart, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, etikety, plakáty, webové stránky, Twitter, video, dokumenty, Facebook, Adobe Illustrator, eshop, kalendář, corelDraw, PowerPoint, profilovka, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Liška obecná ke stáhnutí, klipart Jižní Karolína zdarma nebo ilustrace Richard Nixon zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.