Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kachna (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Vektorová ilustrace Kachna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kachna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte obrázek, klipart Kachna s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kachna je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kalamář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baklažán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červené vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Kachna, cliparts, free, Ptáci, svg, grafika, klipart, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, památník, corelDraw, články, video, diář, Twitter, pozvánky, web, referáty, PowerPoint, plakáty, škola, dokumenty, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Rachejtle ke stažení, ilustrace Černé pivo ke stažení nebo klipart ODP ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.