Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kachna, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kachna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kachna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kachna je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté C ke stažení Podívejte se i na obrázek Rychlovlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz fotografování zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, Kachna, Kachna, ilustrace, download, Ptáci, vektor, kliparty, klipart, svg, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, avatar, profil, škola, plakát, kalendář, časopis, články, profilovka, inkscape, Pinterest, textové dokumenty, Facebook, corelDraw, word

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lektvar ke stažení, klipart Plazmová televize ke stáhnutí nebo ilustrace Sýkora koňadra zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.