Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kachna, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kachna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kachna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kachna je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Havíř zdarma Podívejte se i na obrázek Malé písmeno R ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Páčidlo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektor, free, grafika, obrázek, download, ilustrace, ke stáhnutí, Kachna, zdarma, Ptáci, cliparts, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: word, blog, časopis, dokumenty, textové dokumenty, web, corelDraw, avatar, památník, plakáty, referáty, openOffice, seminární práce, inkscape, profilovka, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Indián zdarma, klipart Kristus na kříži ke stažení nebo ilustrace Starý sporťák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.