Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kachna, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kachna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kachna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kachna se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Warszawa 210 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Prasátkové vejce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Džusík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kachna, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Kachna, vektor, cliparts, zdarma, ke stažení, download, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, word, webové stránky, články, fotokniha, blog, kalendář, corelDraw, PowerPoint, škola, prezentace, Pinterest, office, časopis, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Pomerančový džus ke stáhnutí, ilustrace Strašidlo zdarma nebo vektor Laborant ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.