Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strakatá ozdoba (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Strakatá ozdoba zdarma

Strakatá ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Strakatá ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakatá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strakatá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakatá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1065x1600
852x1280
532x800
333x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 071 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: glitch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Strakatá ozdoba s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Strakatá ozdoba patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Novoročenka 2022 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maniok zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelená ozdoba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Strakatá ozdoba, Vánoce, kliparty, free, ilustrace, ke stažení, Strakatá ozdoba, svg, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, diplomová práce, Instagram, referáty, vstupenky, diář, office, wordpress, oznámení, brožury, avatar, prospekty, tiskoviny, časopis, škola, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Warszawa 210 ke stáhnutí, obrázek, klipart Veselé Velikonoce zdarma nebo klipart Oranžová složka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.