Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strakatá ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strakatá ozdoba zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strakatá ozdoba. Klipart Strakatá ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakatá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Strakatá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakatá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1065x1600
852x1280
532x800
333x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strakatá ozdoba se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté Y ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční stuha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Santova čepice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, Strakatá ozdoba, svg, obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Vánoce, download, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, prezentace, pozvánky, office, PowerPoint, plakát, Adobe Illustrator , openOffice, avatar, články, časopis, seminární práce, blog, fotokniha, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tmavomodrá stužka ke stažení, ilustrace Metan ke stáhnutí nebo vektor Zelená kytka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.