Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená rtěnka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená rtěnka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená rtěnka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červená rtěnka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená rtěnka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená rtěnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 522 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená rtěnka se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stalin zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Camembert ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, klipart, grafika, kliparty, ke stažení, Červená rtěnka, zdarma, obrázek, free, svg, vektorový obrázek, Červená rtěnka, Láska, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, škola, Twitter, blog, webové stránky, dokumenty, fotokniha, Pinterest, referáty, word, časopis, web, plakát, seminární práce, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Velikonoční přání ke stáhnutí, obrázek Umývání auta zdarma nebo klipart Romantický dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.