Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená rtěnka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená rtěnka zdarma ke stažení

Červená rtěnka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Červená rtěnka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Červená rtěnka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 522 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená rtěnka je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnská bonboniéra zdarma Podívejte se i na ilustrace Iglů ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hroznýš ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, Láska, Červená rtěnka, ke stažení, svg, download, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, zdarma, Červená rtěnka, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, corelDraw, Facebook, kalendář, blog, články, web, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, profilovka, pozvánky, webové stránky, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Detektiv zdarma, vektor Internet ke stažení nebo obrázek Jmenovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.