Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená rtěnka (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Červená rtěnka zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Červená rtěnka. Vektorová ilustrace Červená rtěnka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 522 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Obrázek, klipart pojmenovaný Červená rtěnka můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Červená rtěnka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Biskup ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté O ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Váhy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, klipart, Červená rtěnka, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, download, grafika, Červená rtěnka, Láska, vektor, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, profilovka, Zoner Callisto, fotografie, Facebook, Twitter, časopis, Instagram, wordpress, PowerPoint, dokumenty, blog, fotokniha, manuály, word, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Děti zdarma, vektorový klipart Modrý hyacint ke stažení nebo ilustrace Jablko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.