Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený hyacint (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený hyacint zdarma ke stažení

Červený hyacint je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Červený hyacint je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený hyacint zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený hyacint ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený hyacint ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 125 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Červený hyacint? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Červený hyacint je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Grejdr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý šnek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Azurová medúza zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Červený hyacint, obrázek, kliparty, download, ke stažení, Červený hyacint, free, ke stáhnutí, zdarma, Květiny, grafika, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, plakáty, plakát, textové dokumenty, diář, corelDraw, profil, pozvánky, dokument, profilovka, fotokniha, časopis, dokumenty, referáty, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Fraktálový stromeček zdarma, obrázek Snowboardista ke stáhnutí nebo vektor Zákaz útočných pušek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.