Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Futomaki (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Futomaki zdarma ke stažení

Futomaki je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Futomaki je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Futomaki zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Futomaki ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Futomaki ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1237
1280x990
800x619
500x387
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 499 414 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Futomaki) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Futomaki je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Valentýnská srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový autobus ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Multimetr ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, cliparts, obrázek, Jídlo, svg, Futomaki, free, zdarma, ke stažení, Futomaki

Doporučené použití klipartu: eshop, avatar, památník, profil, web, katalog, magazín, Pinterest, wordpress, dokumenty, word, diář, office, PowerPoint, Instagram, fotokniha, vstupenky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Vitamín B3 ke stažení, vektorový klipart Gramofon ke stáhnutí nebo vektor Zákaz kouření ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.