Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolibřík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kolibřík je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Studentka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Malé písmeno Y zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Budík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Ptáci, Kolibřík, ilustrace, grafika, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty, Facebook, plakát, profilovka, Pinterest, referáty, textové dokumenty, prezentace, články, PowerPoint, dokument, Twitter, profil, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Znak lev ke stáhnutí, vektor Mravenec zdarma nebo obrázek Slepá spravedlnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.