Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kolibřík. Obrázek Kolibřík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolibřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolibřík se nachází v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 1 euro cent ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Itálie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční dárky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, download, svg, kliparty, vektor, Kolibřík, klipart, Ptáci, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, zdarma, obrázek, Kolibřík

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, plakáty, inkscape, blog, Adobe Illustrator , word, corelDraw, plakát, fotokniha, Facebook, webové stránky, články, profilovka, web, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Excel ke stažení, ilustrace Stoeurovka ke stáhnutí nebo vektor Halloween známka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.