Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kolibřík (Ptáci) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kolibřík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolibřík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: s-light

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kolibřík s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Kolibřík je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ruská vodka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silvestrovská půlnoc zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dámské toalety ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, cliparts, Ptáci, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, free, download, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, web, fotografie, tiskoviny, koláž, prezentace, dokument, magazín, etikety, články, video, prospekty, fotokniha, diplomová práce, seminární práce, plakát, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Tulipán ke stáhnutí, vektor Venčení psa zdarma nebo ilustrace Desktopový počítač zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.