Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kolibřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kolibřík patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Belize zdarma Podívejte se i na vektor Recepční ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté růže ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrace, Ptáci, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Kolibřík, obrázek, Kolibřík, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, PowerPoint, avatar, profilovka, plakáty, články, Facebook, pozvánky, inkscape, textové dokumenty, dokumenty, web, Twitter, corelDraw, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Smrkající smajlík zdarma, obrázek Růže ke stažení nebo klipart Jordánsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.