Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolibřík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kolibřík je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor TEX soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Filipíny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Purpurová stužka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Ptáci, download, ke stažení, svg, Kolibřík, kliparty, Kolibřík, klipart, cliparts, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, škola, office, Facebook, dokument, inkscape, web, Instagram, památník, Adobe Illustrator , blog, PowerPoint, plakáty, kalendář, word, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mapa Velké Británie ke stáhnutí, vektor Mapa Švédska zdarma nebo obrázek Žlutý meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.