Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kapsář (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapsář stahujte zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kapsář. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kapsář ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kapsář? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapsář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapsář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapsář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 785 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Kapsář? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Kapsář je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červená složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kovová píšťalka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Činelista ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, svg, Kapsář, obrázek, download, Kapsář, grafika, Muži, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stažení, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, tiskoviny, deníček, Pinterest, prezentace, referáty, kalendář, webové stránky, koláž, blog, plakát, inkscape, Adobe Illustrator, památník, letáky, logo

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Sportovní auto ke stažení, ilustrace Mapa Rakouska ke stáhnutí nebo vektor Černá vdova ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.