Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Steve Jobs (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Steve Jobs zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Steve Jobs. Pakliže si chcete obrázek Steve Jobs stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Steve Jobs? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steve Jobs zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Steve Jobs ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steve Jobs ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1245
1280x996
800x623
500x389
160x125

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 623 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Steve Jobs sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Steve Jobs patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slunečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cihlové srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Radioaktivita zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Steve Jobs, Steve Jobs, Osobnosti, ke stáhnutí, cliparts, grafika, vektor, ilustrace, svg, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, video, články, Twitter, seminární práce, Adobe Illustrator, wordpress, památník, škola, profilovka, avatar, dokumenty, pozvánky, webové stránky, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Muchomůrky zdarma, vektor Učitel ke stáhnutí nebo obrázek Ledňák obrovský ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.