Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Povíjnice nachová, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Povíjnice nachová. Vektorová ilustrace Povíjnice nachová je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Povíjnice nachová ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Povíjnice nachová se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Škorpion ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Grammar Nazi zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Colorado ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Povíjnice nachová, zdarma, ilustrace, kliparty, klipart, grafika, download, vektor, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, free, Květiny

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, plakáty, textové dokumenty, časopis, office, profilovka, word, dokument, články, fotokniha, referáty, inkscape, corelDraw, Twitter, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Koliha ke stáhnutí, ilustrace Mandala zdarma nebo vektor Guatemala ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.