Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Povíjnice nachová (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zadarmo ke stažení

Povíjnice nachová je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Povíjnice nachová ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Povíjnice nachová ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: NetAlloy

Sdílejte klipart nazvaný Povíjnice nachová s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Povíjnice nachová patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čarodějka v černém zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Cizrna ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Květiny, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, free, svg, obrázek, zdarma, klipart, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, vizitky, diář, textové dokumenty, články, PowerPoint, manuály, letáky, kalendář, dokument, office, seminární práce, prezentace, koláž, eshop, Zoner Callisto

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Granát ke stáhnutí, vektor Palma ke stáhnutí nebo klipart Bílej jezdec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.