Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Povíjnice nachová (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Povíjnice nachová. Kreslená ilustrace Povíjnice nachová je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Povíjnice nachová ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: NetAlloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Povíjnice nachová můžete sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Povíjnice nachová je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Barák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MKV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Broučci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Povíjnice nachová, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, free, grafika, download, kliparty, svg, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, inkscape, etikety, fotokniha, referáty, dokument, škola, PowerPoint, Twitter, textové dokumenty, prezentace, webové stránky, eshop, corelDraw, Adobe Illustrator, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Emu zdarma, klipart Šachista ke stáhnutí nebo ilustrace Tacos ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.