Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Povíjnice nachová, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Povíjnice nachová. Vektorová ilustrace Povíjnice nachová je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Povíjnice nachová ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Povíjnice nachová je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kohada sushi zdarma Podívejte se i na ilustrace Mlíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ženich ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, svg, grafika, Povíjnice nachová, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, zdarma, Povíjnice nachová, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, škola, časopis, corelDraw, profilovka, blog, Twitter, profil, články, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram, referáty, kalendář, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Klíště zdarma, vektor Programátorka ke stažení nebo obrázek Malé písmeno B ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.