Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Amor (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Amor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Amor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Amor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Amor s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Amor je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modré zvonečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Horká čokoláda ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Den matek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, Amor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, zdarma, vektor, kliparty, Láska, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Amor, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, fotokniha, wordpress, památník, office, prezentace, PowerPoint, openOffice, seminární práce, etikety, referáty, plakáty, pozvánky, blog, eshop

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Neuron ke stažení, klipart Lotos ke stažení nebo ilustrace Okresy Kalifornie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.