Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Amor, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Amor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Amor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Amor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Amor patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ospalá dýně zdarma Podívejte se i na klipart XLS ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Otakárek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, vektor, obrázek, kliparty, ilustrace, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, svg, Amor, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, corelDraw, openOffice, word, profilovka, avatar, PowerPoint, textové dokumenty, webové stránky, web, dokumenty, profil, Pinterest, office, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Levandulová stužka zdarma, ilustrace Hydrant ke stažení nebo vektor Trojský kůň ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.