Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Amor, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Amor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Amor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Amor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Amor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Amor je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Turecko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Váhy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Koně ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Amor, Láska, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stažení, zdarma, obrázek, svg, cliparts, grafika, download, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, škola, Twitter, časopis, Pinterest, památník, textové dokumenty, Facebook, Instagram, blog, pozvánky, fotokniha, corelDraw, web, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Rakouska ke stáhnutí, klipart Vavřínový věnec zdarma nebo ilustrace Chanukový svícen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.