Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Amor, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Amor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Amor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Amor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Amor je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené slunéčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Černý pěšec zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Azurová stužka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Láska, cliparts, klipart, Amor, kliparty, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, dokument, plakáty, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator , web, pozvánky, profil, webové stránky, referáty, Facebook, škola, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace DOT ke stáhnutí, vektor TS zdarma nebo obrázek Digitální znak Z ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.