Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Amor, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Amor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Amor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Amor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Amor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Amor se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý vykřičník ke stažení Podívejte se i na vektor Digitální znak K ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno O zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, Amor, kliparty, vektor, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, free, Amor, ilustrační obrázek, download, klipart, vektorový obrázek, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, plakát, word, Instagram, dokument, corelDraw, památník, openOffice, prezentace, webové stránky, avatar, kalendář, Pinterest, PowerPoint, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hasicí přístroj ke stažení, obrázek Velikonoční výzdoba ke stáhnutí nebo klipart Trpajzlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.