Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Amor (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amor zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Amor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Amor ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Amor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Amor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amor ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 553 595 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Amor s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Amor je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládové vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Tmavomodrá stuha ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, klipart, free, Láska, download, kliparty, ilustrace, Amor, ke stáhnutí, svg, cliparts, grafika, vektor, Amor

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, Instagram, plakát, pozvánky, prezentace, časopis, Facebook, diář, corelDraw, Pinterest, fotokniha, škola, dokument, openOffice, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Model atomu ke stáhnutí, vektorový klipart Digitální hodinky zdarma nebo obrázek, klipart Sekera zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.