Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prstová abeceda (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prstová abeceda zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Prstová abeceda. Klipart Prstová abeceda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstová abeceda zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prstová abeceda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstová abeceda ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

979x1600
783x1280
489x800
306x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 616 115 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Nizips

Sdílejte obrázek, klipart Prstová abeceda s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Prstová abeceda patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční osvětlení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz křesťanství zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Smaragdová stužka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Prstová abeceda, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, svg, Symboly, kliparty, ilustrace, cliparts, zdarma, download, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, dokumenty, eshop, corelDraw, profilovka, škola, plakát, word, památník, openOffice, Twitter, seminární práce, inkscape, wordpress, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor George Washington ke stáhnutí, ilustrace Zlaté B zdarma nebo klipart Červený stromek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.