Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chilli papričky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chilli papričky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Chilli papričky. Klipart Chilli papričky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Chilli papričky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli papričky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chilli papričky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli papričky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1287
1280x1030
800x644
500x402
160x129

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 261 299 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chilli papričky je v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak H ke stažení Podívejte se i na obrázek Formule 1 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hrách setý zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, grafika, ke stáhnutí, download, ke stažení, vektor, klipart, svg, Chilli papričky, Chilli papričky, Zelenina, obrázek, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, profil, prezentace, Instagram, referáty, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, Pinterest, PowerPoint, dokumenty, web, corelDraw, fotokniha, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek AMR ke stažení, klipart Nekonečno ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Rakouska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.