Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčkový rámeček, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdíčkový rámeček. Klipart Srdíčkový rámeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčkový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdíčkový rámeček je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zeleninové srdce ke stažení Podívejte se i na obrázek Harry Truman ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Strom zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, svg, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Srdíčkový rámeček, ke stáhnutí, Láska, Srdíčkový rámeček, grafika, free, obrázek, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, Pinterest, dokumenty, Adobe Illustrator , pozvánky, škola, Instagram, seminární práce, Twitter, plakáty, prezentace, textové dokumenty, word, kalendář, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Smajlík ticho ke stažení, klipart Golfista ke stáhnutí nebo ilustrace Čínský drak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.