Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdíčkový rámeček (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení

Srdíčkový rámeček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Srdíčkový rámeček v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčkový rámeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 040 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Srdíčkový rámeček s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Srdíčkový rámeček patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Padesátieurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozkrájená pizza zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart PHP ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, vektor, download, free, kliparty, ilustrace, Srdíčkový rámeček, Láska, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, památník, word, PowerPoint, seminární práce, web, katalog, pozvánky, prezentace, textové dokumenty, vstupenky, škola, inkscape, dokument, plakát, manuály, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zlatý drak ke stáhnutí, vektorový obrázek Maorský dům ke stažení nebo obrázek Žárovka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.