Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčkový rámeček, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdíčkový rámeček. Klipart Srdíčkový rámeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčkový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdíčkový rámeček je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babička zdarma Podívejte se i na obrázek Složka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lyndon Johnson ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, grafika, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, free, Láska, zdarma, Srdíčkový rámeček, download

Doporučené použití klipartu: word, Pinterest, profil, pozvánky, Adobe Illustrator , Twitter, referáty, blog, PowerPoint, textové dokumenty, památník, fotokniha, prezentace, dokument, seminární práce, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Orel zdarma, klipart Větrný mlýn ke stažení nebo ilustrace Petriho miska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.