Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdíčkový rámeček (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Srdíčkový rámeček. Stahujte klipart Srdíčkový rámeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Srdíčkový rámeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčkový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 040 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Srdíčkový rámeček? Potom se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Srdíčkový rámeček patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kvajáva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Northrop Grumman RQ-4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, download, Láska, ke stáhnutí, obrázek, klipart, free, ilustrace, svg, vektor, cliparts, kliparty, Srdíčkový rámeček, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, Twitter, časopis, Facebook, kalendář, office, památník, corelDraw, web, prezentace, textové dokumenty, etikety, avatar, fotokniha, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Modrá srdíčka zdarma, vektor Džentlmen ke stáhnutí nebo obrázek Žába ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.