Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčkový rámeček, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení

Srdíčkový rámeček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdíčkový rámeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčkový rámeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčkový rámeček je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vysmátý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Loď pirátů zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kůň ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, grafika, ilustrace, klipart, Srdíčkový rámeček, download, Láska, kliparty, Srdíčkový rámeček, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, profil, openOffice, prezentace, referáty, časopis, Pinterest, seminární práce, profilovka, fotokniha, plakát, inkscape, Facebook, blog, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Malpa ke stáhnutí, vektor Batole zdarma nebo obrázek Koktejl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.