Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Atabaque, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Atabaque zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Atabaque. Klipart Atabaque je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Atabaque ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
541x1280
338x800
211x500
68x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Atabaque se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamilované labutě ke stažení Podívejte se i na vektor Ředkev setá ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunečnicové pole zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, svg, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ilustrace, Hudba, ke stáhnutí, ke stažení, Atabaque, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, word, textové dokumenty, pozvánky, fotokniha, Twitter, Adobe Illustrator , openOffice, profil, dokumenty, office, Instagram, plakáty, blog, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sporák ke stažení, obrázek Levandulová stužka ke stáhnutí nebo klipart Dýně klaun zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.