Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Atabaque (Hudba) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atabaque zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Atabaque. Vektorový obrázek Atabaque je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Atabaque ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

676x1600
541x1280
338x800
211x500
68x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 739 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Atabaque můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Atabaque patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Doktorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přání k Vánocům ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Velikonoční přání zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Atabaque, Hudba, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, obrázek, klipart, grafika, download, free, svg, Atabaque, vektor, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, office, wordpress, dokument, Zoner Callisto, články, brožury, Twitter, logo, letáky, fotografie, corelDraw, plakáty, prospekty, vizitky, blog, oznámení

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Spící smajlík zdarma, vektor Karneol ke stáhnutí nebo klipart Papírový stromek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.