Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Atabaque, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Atabaque zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Atabaque. Klipart Atabaque je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Atabaque ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
541x1280
338x800
211x500
68x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Atabaque patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MP4 zdarma Podívejte se i na klipart Venčení psa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Metan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, Hudba, obrázek, cliparts, Atabaque, vektorový obrázek, Atabaque, zdarma, ilustrace, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, PowerPoint, avatar, Facebook, blog, openOffice, prezentace, dokumenty, Twitter, časopis, plakát, památník, dokument, profil, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Kostarika zdarma, ilustrace Triceratops ke stažení nebo vektor Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.