Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Atabaque, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Atabaque zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Atabaque. Klipart Atabaque je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Atabaque ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atabaque ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
541x1280
338x800
211x500
68x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Atabaque se nachází v sekci Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Adventní věnec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zákaz křesťanství zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Čivava ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, zdarma, ke stažení, kliparty, klipart, ilustrace, Atabaque, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, grafika, obrázek, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, office, web, word, Twitter, fotokniha, profilovka, plakát, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, dokument, Adobe Illustrator , referáty, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Činely ke stáhnutí, obrázek Aljaška zdarma nebo klipart Umělé květiny ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.