Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bosna a Hercegovina, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bosna a Hercegovina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bosna a Hercegovina. Kreslená ilustrace Bosna a Hercegovina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bosna a Hercegovina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bosna a Hercegovina zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bosna a Hercegovina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bosna a Hercegovina ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1244
800x777
500x486
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bosna a Hercegovina je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žížala ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Monstrance zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Josif Stalin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, Bosna a Hercegovina, free, download, ilustrace, svg, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, Bosna a Hercegovina, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, openOffice, webové stránky, plakáty, word, PowerPoint, památník, škola, profil, kalendář, avatar, inkscape, profilovka, Twitter, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Nevady ke stáhnutí, klipart Vánoční ozdoby zdarma nebo ilustrace Velikonoční blahopřání ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.