Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Náramkové hodinky, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náramkové hodinky zdarma ke stažení

Náramkové hodinky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Náramkové hodinky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Náramkové hodinky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náramkové hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Náramkové hodinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náramkové hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1046x1600
837x1280
523x800
327x500
104x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 100 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: conte magnus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Náramkové hodinky se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čekanka ke stažení Podívejte se i na klipart Zelené vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pruhované vejce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Náramkové hodinky, Přístroje, free, ke stažení, klipart, vektor, download, kliparty, zdarma, ilustrace, Náramkové hodinky, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Twitter, pozvánky, PowerPoint, plakát, blog, památník, plakáty, seminární práce, Facebook, avatar, web, fotokniha, corelDraw, Pinterest, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Štěnice ke stažení, ilustrace TIFF ke stáhnutí nebo vektor RAR zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.