Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pizza Capricciosa, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pizza Capricciosa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pizza Capricciosa. Klipart Pizza Capricciosa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza Capricciosa zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pizza Capricciosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza Capricciosa ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x677
1280x542
800x339
500x212
160x68

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pizza Capricciosa je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pitná voda ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční sněhulák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Auto cisterna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, svg, ke stažení, free, grafika, vektor, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Pizza Capricciosa, zdarma, cliparts, ilustrace, Jídlo

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, články, Adobe Illustrator , web, avatar, referáty, památník, seminární práce, dokument, corelDraw, openOffice, dokumenty, fotokniha, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zlaté L ke stažení, klipart Malé písmeno T ke stáhnutí nebo ilustrace Citroen H zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.