Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žlutý tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý tulipán zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žlutý tulipán. Vektorový obrázek Žlutý tulipán je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutý tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 490 499 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žlutý tulipán s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Žlutý tulipán se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slavnostní přípitek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá věž ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Brouci ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Žlutý tulipán, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, Květiny, free, download, obrázek, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, pozvánky, seminární práce, plakáty, časopis, blog, video, prezentace, Instagram, referáty, office, wordpress, dokument, plakát, profilovka, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Červený drak ke stažení, vektorový obrázek Zlaté Z ke stažení nebo vektorový obrázek Anglo-nubijská koza ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.