Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení

Zlaté srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1478
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 308 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté srdce je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor WWF soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šachové figurky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Potkan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrační obrázek, Zlaté srdce, Láska, download, svg, grafika, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, dokument, avatar, škola, pozvánky, textové dokumenty, plakáty, plakát, Facebook, inkscape, Adobe Illustrator , referáty, corelDraw, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Černý netopýr ke stáhnutí, vektor Les zdarma nebo obrázek Iglů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.