Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté srdce (Láska) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté srdce. Vektorová ilustrace Zlaté srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1478
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 308 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlaté srdce se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Zlaté srdce se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sbíječka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 1 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Hydrant zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Zlaté srdce, vektor, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Láska, ke stáhnutí, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, corelDraw, dokumenty, dokument, Facebook, blog, Pinterest, referáty, openOffice, avatar, etikety, kalendář, Twitter, časopis, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Šikmá věž zdarma, vektorový obrázek Cihla ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Rumunsko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.