Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení

Zlaté srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1478
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 308 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté srdce patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek FODS zdarma Podívejte se i na vektor Bumerang ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tráva ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Láska, grafika, zdarma, free, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, klipart, Zlaté srdce, ke stáhnutí, Zlaté srdce, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, blog, Facebook, škola, referáty, office, avatar, články, web, profil, word, Twitter, openOffice, fotokniha, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Nizozemí zdarma, obrázek Svlačec ke stažení nebo klipart Dědeček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.