Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté srdce (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdce stahujte zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Zlaté srdce. Vektorový obrázek Zlaté srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlaté srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1478
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 308 557 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Zlaté srdce? Pak se podělte s jinými lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Zlaté srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Free WiFi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stará ježibaba ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Domina ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zlaté srdce, kliparty, svg, klipart, download, grafika, obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Láska

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, prezentace, bakalářská práce, seminární práce, profil, corelDraw, textové dokumenty, etikety, dokument, časopis, inkscape, letáky, profilovka, plakát, fotokniha, brožury

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Znak ryby ke stažení, obrázek, klipart Digitální znak 1 ke stáhnutí nebo vektor Novoročenka 2021 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.