Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Vánoční stromek. Obrázek Vánoční stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1193x1280
746x800
466x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 614 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: JayNick

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční stromek můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Vánoční stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Větrníky - květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikulášská čepice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Chiva autobus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, free, obrázek, Vánoční stromek, ilustrace, klipart, zdarma, vektor, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, vstupenky, škola, eshop, dokument, profil, plakát, office, etikety, časopis, blog, plakáty, Instagram, magazín, referáty, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Blondýna za volantem zdarma, klipart PDF formát ke stáhnutí nebo vektor Parník ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.