Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční stromek (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Vánoční stromek. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vánoční stromek v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční stromek? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1193x1280
746x800
466x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 614 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: JayNick

Tento obrázek s názvem (Vánoční stromek) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Vánoční stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart MKV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Psí stopa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mávající smajlík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Vánoční stromek, vektor, Vánoční stromek, svg, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, Zoner Callisto, inkscape, brožury, prospekty, PowerPoint, vstupenky, eshop, fotokniha, kalendář, diplomová práce, word, office, oznámení, škola, magazín, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Pásový traktor ke stažení, klipart PDF formát ke stáhnutí nebo vektor Šedý autobus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.