Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení

Vánoční stromek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Vánoční stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční stromek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1193x1280
746x800
466x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 614 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šibenice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz krmení ptáků zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté J ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Vánoce, svg, zdarma, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Vánoční stromek, ke stažení, grafika, free, klipart

Doporučené použití klipartu: word, profil, Facebook, Twitter, časopis, Adobe Illustrator , textové dokumenty, blog, Pinterest, office, škola, dokumenty, openOffice, profilovka, webové stránky, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Dharmačakra ke stáhnutí, vektor Tučnák v tričku zdarma nebo obrázek Mešita ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.