Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení

Vánoční stromek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Vánoční stromek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Vánoční stromek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1193x1280
746x800
466x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 614 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: JayNick

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční stromek s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vánoční stromek se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prezentace zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoční stromek, kliparty, vektor, Vánoce, zdarma, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, download, grafika, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, diář, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, word, PowerPoint, office, prezentace, referáty, fotokniha, wordpress, plakát, profil, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hlávkové zelí ke stáhnutí, obrázek, klipart Zlaté R zdarma nebo vektorový klipart Monstrance zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.