Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart USB, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USB zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - USB. Vektorová ilustrace USB je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou USB? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek USB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: coredump

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart USB je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Konipas ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vysílač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Floridy ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, USB, vektorový obrázek, ilustrace, USB, svg, zdarma, grafika, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, škola, kalendář, profil, textové dokumenty, blog, Twitter, památník, profilovka, plakát, Adobe Illustrator , časopis, office, seminární práce, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Balón ke stáhnutí, vektor Požární tlačítko zdarma nebo obrázek Senegal ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.