Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Podzimní strom, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzimní strom zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Podzimní strom. Pakliže si chcete obrázek Podzimní strom stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzimní strom? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Podzimní strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 589 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Podzimní strom je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Těhulky zdarma Podívejte se i na ilustrace Domina ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Croissant ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, Rostliny, grafika, free, klipart, svg, Podzimní strom, Podzimní strom, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, blog, profilovka, Facebook, referáty, avatar, fotokniha, dokumenty, památník, Adobe Illustrator , seminární práce, kalendář, plakáty, Twitter, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Strašidelný les zdarma, vektor Vodováha ke stažení nebo obrázek Štír ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.