Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Podzimní strom, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzimní strom zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Podzimní strom. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Podzimní strom lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Podzimní strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 589 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Podzimní strom se nachází v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 8 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kosa smrtky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Rostliny, ilustrace, klipart, grafika, zdarma, svg, Podzimní strom, download, cliparts, ke stažení, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Podzimní strom

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, blog, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, časopis, Facebook, profilovka, Pinterest, fotokniha, referáty, office, Adobe Illustrator , kalendář, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Růžové tulipány ke stáhnutí, ilustrace Ninja zdarma nebo vektor Sovětské vajíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.