Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Podzimní strom (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzimní strom zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Podzimní strom. Obrázek Podzimní strom je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Podzimní strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzimní strom ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 589 017 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Podzimní strom se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Podzimní strom je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sud ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bábovka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Reportér ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, svg, free, Podzimní strom, zdarma, Podzimní strom

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, dokumenty, openOffice, plakáty, Adobe Illustrator, seminární práce, Pinterest, blog, dokument, památník, profil, web, etikety, články, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Fretka ke stáhnutí, klipart Mapa Kosova zdarma nebo ilustrace Donuty zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.