Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kávovník, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovník zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kávovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kávovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kávovník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

914x1600
731x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 915 384 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kávovník se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stařenka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Digitální znak L zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vražda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, cliparts, ke stáhnutí, Rostliny, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, Kávovník, kliparty, ke stažení, Kávovník, free, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, škola, Adobe Illustrator , články, PowerPoint, seminární práce, prezentace, webové stránky, dokument, Facebook, časopis, blog, fotokniha, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Skleněné květiny 2 ke stáhnutí, obrázek Slánka zdarma nebo klipart Brečící smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.