Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kávovník, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovník zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kávovník. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kávovník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kávovník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

914x1600
731x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 915 384 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kávovník je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sůl a pepř ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jaguár americký zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Motýl ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, download, Rostliny, ilustrace, zdarma, grafika, Kávovník, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , seminární práce, pozvánky, corelDraw, word, webové stránky, fotokniha, web, Pinterest, dokumenty, inkscape, Facebook, profilovka, office, památník, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Džembe ke stáhnutí, klipart Latté macchiato zdarma nebo ilustrace Kalifornie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.