Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gekon, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gekon zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Gekon. Obrázek Gekon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gekon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gekon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gekon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1062x1600
850x1280
531x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 618 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gekon je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý dárek ke stažení Podívejte se i na obrázek Golfové vozítko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor PDF formát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, klipart, Gekon, download, cliparts, ilustrace, zdarma, svg, ilustrační obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek, Zvířata, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, škola, openOffice, referáty, fotokniha, plakát, památník, PowerPoint, inkscape, plakáty, prezentace, články, profilovka, office, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Sněhuláček ke stažení, klipart Čajový obřad ke stáhnutí nebo ilustrace Prsten zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.