Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvuk, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvuk zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zvuk. Vektorová ilustrace Zvuk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvuk zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zvuk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvuk ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zvuk je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatý kříž ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Oranžová paprika zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Myslivec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Zvuk, klipart, zdarma, kliparty, free, Zvuk, ke stáhnutí, download, cliparts, svg, Symboly, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, kalendář, Twitter, Pinterest, fotokniha, Instagram, blog, seminární práce, textové dokumenty, office, word, avatar, články, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Saranče ke stáhnutí, vektor Smajlík pusa zdarma nebo obrázek Pilot ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.