Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerald Ford, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerald Ford zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gerald Ford. Kreslená ilustrace Gerald Ford je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Gerald Ford? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gerald Ford ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1166x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gerald Ford se nachází v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Steve Jobs ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Valentýnské srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno K ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, cliparts, vektor, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Gerald Ford, Gerald Ford, zdarma, ilustrační obrázek, free, obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, Instagram, plakáty, Facebook, prezentace, corelDraw, dokumenty, webové stránky, Twitter, blog, škola, časopis, fotokniha, seminární práce, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlaté I ke stáhnutí, obrázek Motocykl zdarma nebo klipart SLK ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.