Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerald Ford, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerald Ford zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gerald Ford. Kreslená ilustrace Gerald Ford je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Gerald Ford? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gerald Ford ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1166x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gerald Ford je v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Králíček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bílý král ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Gerald Ford, vektorový obrázek, klipart, Osobnosti, free, ke stáhnutí, svg, Gerald Ford, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, corelDraw, profilovka, pozvánky, prezentace, plakát, Pinterest, profil, památník, Twitter, dokument, textové dokumenty, fotokniha, Facebook, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Paragraf ke stáhnutí, klipart Škola zdarma nebo ilustrace bunsenův kahan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.