Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerald Ford, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerald Ford zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gerald Ford. Kreslená ilustrace Gerald Ford je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Gerald Ford? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gerald Ford ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1166x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gerald Ford je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vysílač ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Páčidlo zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zelené auto ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stažení, ilustrace, svg, cliparts, ke stáhnutí, vektor, Osobnosti, kliparty, klipart, zdarma, grafika, Gerald Ford, Gerald Ford

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, inkscape, textové dokumenty, škola, Twitter, web, dokument, profilovka, Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, webové stránky, corelDraw, Facebook, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Košík s vajíčky ke stáhnutí, vektor Srí Lanka zdarma nebo obrázek Holub ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.