Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerald Ford, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerald Ford zdarma ke stažení

Gerald Ford je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Gerald Ford je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Gerald Ford v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gerald Ford ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerald Ford ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1166x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gerald Ford je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zahradnice s růžemi zdarma Podívejte se i na ilustrace Heroin ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Benzínový zapalovač ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, vektor, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, klipart, svg, Gerald Ford, Osobnosti, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, Gerald Ford, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, inkscape, openOffice, corelDraw, seminární práce, prezentace, word, webové stránky, články, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz venčení psů zdarma, vektor CPL ke stažení nebo obrázek Croissant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.