Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený pták se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční ozdoby ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Informace zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno P ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, vektor, klipart, Ptáci, zdarma, Červený pták, svg, ke stažení, grafika, download, Červený pták, free, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, Pinterest, profil, corelDraw, Instagram, fotokniha, Facebook, plakáty, office, plakát, seminární práce, dokument, Adobe Illustrator , web, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Chléb a víno ke stáhnutí, obrázek Sanitka zdarma nebo klipart Baletka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.