Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený pták ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený pták patří do sekce Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžičky zdarma Podívejte se i na vektor Plato s vejci ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Červený pták, download, kliparty, zdarma, klipart, svg, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, Ptáci, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, webové stránky, plakáty, PowerPoint, plakát, inkscape, blog, word, office, fotokniha, Adobe Illustrator , Pinterest, referáty, textové dokumenty, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční strom zdarma, obrázek Pina Colada ke stažení nebo klipart Steak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.