Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červený pták (Ptáci) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták k bezplatnému stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červený pták. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červený pták ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Scout

Sdílejte klipart nazvaný Červený pták s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Červený pták se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Džembe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sršeň zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Dekorace ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, svg, zdarma, free, cliparts, Ptáci, Červený pták, ilustrace, download, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: oznámení, web, dokumenty, Adobe Illustrator, textové dokumenty, diplomová práce, fotografie, koláž, vizitky, inkscape, Instagram, word, webové stránky, fotokniha, logo, office, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Studna ke stáhnutí, vektorový klipart Zamilované psaní ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Silueta ježibaby zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.