Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený pták (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červený pták. Kreslená ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený pták ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Scout

Zaujal vás náš klipart Červený pták? Potom se podělte s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Červený pták je v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lyndon Johnson ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medaile ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeninové číslo 0 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, klipart, vektor, Červený pták, ilustrace, ke stažení, zdarma, grafika, obrázek, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: etikety, blog, články, webové stránky, Adobe Illustrator, dokument, web, PowerPoint, textové dokumenty, profil, referáty, plakáty, fotokniha, profilovka, eshop, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Kytička zdarma, obrázek Hrabalka ke stáhnutí nebo vektor Allosaurus ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.