Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený pták je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Grapefruit ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Brouček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ukulele ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, free, klipart, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Ptáci, ilustrační obrázek, Červený pták, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, Červený pták, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, word, corelDraw, avatar, fotokniha, dokumenty, profil, referáty, Pinterest, office, blog, památník, Facebook, pozvánky, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Krucifix ke stáhnutí, klipart Žabka zdarma nebo ilustrace ODG ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.