Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený pták (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Červený pták. Kreslená ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený pták ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Scout

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červený pták sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Červený pták se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chatka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andílek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Avocado zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Červený pták, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, download, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Ptáci, Červený pták

Doporučené použití klipartu: office, web, PowerPoint, openOffice, webové stránky, blog, eshop, inkscape, články, profilovka, Adobe Illustrator, etikety, seminární práce, časopis, avatar, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma, vektorový obrázek Zlatá ozdoba ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Požární auto ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.