Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeniny číslo 3 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 3 zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Narozeniny číslo 3. Obrázek Narozeniny číslo 3 je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 3 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeniny číslo 3 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 3 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1004x1600
803x1280
502x800
314x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 045 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Narozeniny číslo 3? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Narozeniny číslo 3 se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nákladní vagón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zátiší s květinou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Budík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Symboly, obrázek, cliparts, zdarma, svg, download, ke stáhnutí, free, Narozeniny číslo 3, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Narozeniny číslo 3, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, pozvánky, webové stránky, inkscape, eshop, profilovka, avatar, video, office, dokumenty, word, časopis, web, Instagram, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Svatební dort zdarma, vektorový obrázek Beránek ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Štěnice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.