Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart XLSM, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart XLSM zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný XLSM. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLSM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart XLSM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLSM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek XLSM je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štětec ke stažení Podívejte se i na obrázek Pestrobarevné srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kontejner zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrace, free, ke stažení, kliparty, cliparts, XLSM, svg, XLSM, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, webové stránky, profil, openOffice, office, články, Instagram, profilovka, textové dokumenty, avatar, blog, web, škola, word, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Grapefruit ke stažení, klipart Zelený brouk ke stáhnutí nebo ilustrace Pí zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.