Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Faraonští smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Faraonští smajlíci. Kreslená ilustrace Faraonští smajlíci je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Faraonští smajlíci? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Faraonští smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x903
800x564
500x353
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 786 596 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Faraonští smajlíci s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Faraonští smajlíci je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pozoun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Turecka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, kliparty, klipart, vektor, ke stažení, download, Faraonští smajlíci, vektorový obrázek, zdarma, Smajlíci, obrázek, ke stáhnutí, svg, Faraonští smajlíci

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, web, referáty, wordpress, eshop, openOffice, Facebook, Pinterest, textové dokumenty, prezentace, seminární práce, office, video, památník, etikety

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Plakající smajlík ke stažení, klipart Zimní smajlík ke stažení nebo ilustrace Jed ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.