Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Faraonští smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Faraonští smajlíci. Stahujte klipart Faraonští smajlíci v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Faraonští smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x903
800x564
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 786 596 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Faraonští smajlíci můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Faraonští smajlíci patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skluzavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saxofonista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Profiterolky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, obrázek, Faraonští smajlíci, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Smajlíci, svg, grafika, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, Twitter, Adobe Illustrator, pozvánky, památník, wordpress, dokument, Pinterest, diář, textové dokumenty, word, video, avatar, referáty, profilovka, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vstup zakázán zdarma, vektor Chléb ke stáhnutí nebo obrázek Galgán nachový ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.