Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Faraonští smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Faraonští smajlíci. Kreslená ilustrace Faraonští smajlíci je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Faraonští smajlíci? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Faraonští smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Faraonští smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x903
800x564
500x353
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 786 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Faraonští smajlíci s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Faraonští smajlíci patří do sekce Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Včela s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční dekorace ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pedometr ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrace, download, grafika, ke stáhnutí, Faraonští smajlíci, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Faraonští smajlíci, cliparts, free, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, profil, dokumenty, profilovka, články, škola, blog, časopis, Facebook, diář, referáty, word, video, inkscape, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Modrý netopýr ke stažení, klipart Smajlík ticho ke stažení nebo ilustrace Velikonoční blahopřání ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.