Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Potápěčské brýle (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Potápěčské brýle zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Potápěčské brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Potápěčské brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěčské brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Potápěčské brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěčské brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1091
1280x873
800x545
500x341
160x109

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Potápěčské brýle s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Potápěčské brýle se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Solární elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dalekohled zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rajská s knedlíkem ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Potápěčské brýle, vektor, obrázek, klipart, cliparts, Přístroje, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektorový obrázek, svg, Potápěčské brýle, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, PowerPoint, plakáty, prezentace, video, profil, office, inkscape, openOffice, články, časopis, word, Instagram, dokument, Twitter, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí, klipart EPUB zdarma nebo ilustrace Zdarma ke stažení zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.