Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Potápěčské brýle (Přístroje) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Potápěčské brýle ke stažení zdarma

Potápěčské brýle je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Potápěčské brýle je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Potápěčské brýle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěčské brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Potápěčské brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěčské brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1091
1280x873
800x545
500x341
160x109

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 970 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Potápěčské brýle můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Potápěčské brýle patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Netopýrek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevná vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chobotnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Potápěčské brýle, cliparts, Přístroje, free, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, download, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, web, vstupenky, textové dokumenty, tiskoviny, webové stránky, eshop, Adobe Illustrator, etikety, wordpress, inkscape, magazín, seminární práce, pozvánky, časopis, památník, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Sněhuláček zdarma, obrázek, klipart Tuňák obecný ke stáhnutí nebo obrázek Vatikán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.