Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 7Z (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 7Z zdarma ke stažení

7Z je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 7Z je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 7Z ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
370x500
119x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný 7Z můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart 7Z se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětský vláček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Škaredá kytka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Databáze zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, 7Z, ilustrace, download, grafika, kliparty, 7Z, zdarma, cliparts, Symboly, free, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, plakáty, Adobe Illustrator, prezentace, eshop, etikety, webové stránky, časopis, video, blog, profilovka, kalendář, Facebook, pozvánky, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Motyčka zdarma, vektorový obrázek Graffiti ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Rusko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.