Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 7Z (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 7Z ke stažení zadarmo

7Z je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 7Z je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 7Z ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 7Z s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek 7Z je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Washington ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hruškovice ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Seznamovací aplikace ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, vektor, 7Z, download, klipart, free, grafika, zdarma, ke stažení, 7Z, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, word, dokument, dokumenty, etikety, PowerPoint, vizitky, památník, textové dokumenty, články, blog, Zoner Callisto, pozvánky, office, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Stodola ke stažení, vektor Klavír zdarma nebo ilustrace Květinové srdce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.