Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 7Z, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 7Z zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 7Z. Stahujte klipart 7Z v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek 7Z v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 7Z ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 7Z ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 7Z patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jahodník zdarma Podívejte se i na klipart MPG ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Srdce z kláves ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, zdarma, ke stažení, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, 7Z, cliparts, 7Z, free, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , fotokniha, Instagram, office, web, word, škola, openOffice, blog, referáty, textové dokumenty, pozvánky, časopis, články, památník, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Televizní anténa zdarma, ilustrace Sporák ke stažení nebo vektor Malé písmeno A ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.