Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlomené srdce, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlomené srdce. Klipart Zlomené srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlomené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: maqndon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlomené srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa špekoun ke stažení Podívejte se i na vektor Housenka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace 386 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, svg, Zlomené srdce, obrázek, free, ke stažení, Zlomené srdce, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, škola, blog, corelDraw, webové stránky, pozvánky, prezentace, word, profil, Twitter, Adobe Illustrator , plakát, články, openOffice, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Halloween kočka s dýní ke stažení, obrázek Marihuana ke stáhnutí nebo klipart Prezentace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.