Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlomené srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlomené srdce. Kreslená ilustrace Zlomené srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlomené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: maqndon

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zlomené srdce sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Zlomené srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cizrna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně pirát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pohlednice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, grafika, Zlomené srdce, obrázek, Láska, cliparts, svg, kliparty, Zlomené srdce, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, textové dokumenty, prezentace, diář, video, avatar, Instagram, Adobe Illustrator, PowerPoint, památník, etikety, Pinterest, dokumenty, corelDraw, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Robin Hood zdarma, ilustrace Josif Stalin ke stáhnutí nebo klipart Kaktus ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.