Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlomené srdce, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlomené srdce. Klipart Zlomené srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlomené srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: maqndon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlomené srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vražda ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tramvaj zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vafle ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Zlomené srdce, ilustrační obrázek, klipart, Zlomené srdce, download, zdarma, vektor, obrázek, ke stažení, Láska, svg, free, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, textové dokumenty, kalendář, pozvánky, seminární práce, fotokniha, články, plakáty, plakát, časopis, blog, inkscape, škola, PowerPoint, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Franklin Roosevelt ke stáhnutí, klipart Krásné Vánoce zdarma nebo ilustrace zelená oliva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.