Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlomené srdce, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlomené srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlomené srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlomené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: maqndon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlomené srdce je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mojžíš zdarma Podívejte se i na ilustrace Pákovky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sprcha ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, obrázek, cliparts, free, grafika, ilustrace, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, Zlomené srdce, klipart, Láska, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, dokument, Adobe Illustrator , openOffice, prezentace, avatar, PowerPoint, referáty, blog, profilovka, corelDraw, web, profil, seminární práce, kalendář, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Recepční zdarma, vektor Free ke stažení nebo obrázek Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.