Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlomené srdce (Láska) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zlomené srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlomené srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: maqndon

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlomené srdce s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Zlomené srdce se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Džusík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pomeranč zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pixelová dýně ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Láska, ilustrace, obrázek, cliparts, svg, klipart, ilustrační obrázek, Zlomené srdce, ke stáhnutí, free, vektor, zdarma, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, inkscape, časopis, Facebook, textové dokumenty, corelDraw, plakáty, wordpress, avatar, office, PowerPoint, web, word, Twitter, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zavináč ke stáhnutí, vektorový obrázek Pozor vlak zdarma nebo vektorový obrázek Dýně klaun zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.