Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlomené srdce (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlomené srdce. Vektorový obrázek Zlomené srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Zlomené srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlomené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: maqndon

Obrázek, klipart pojmenovaný Zlomené srdce můžete sdílet se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Zlomené srdce je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální znak N ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světluška ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Česnek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, cliparts, vektor, free, grafika, Zlomené srdce, obrázek, zdarma, svg, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Zlomené srdce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakáty, blog, dokumenty, Zoner Callisto, oznámení, PowerPoint, dokument, prezentace, plakát, profil, word, openOffice, video, etikety, katalog, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Abrahám zdarma, klipart Strážní věž ke stažení nebo vektor Bezpečnostní kamera ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.