Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlomené srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zlomené srdce. Obrázek Zlomené srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlomené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: maqndon

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlomené srdce s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Zlomené srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Švýcarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UOS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Buben ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Zlomené srdce, obrázek, vektor, Láska, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, grafika, free, download

Doporučené použití klipartu: památník, blog, web, video, časopis, openOffice, inkscape, Adobe Illustrator, office, seminární práce, plakát, avatar, textové dokumenty, eshop, referáty, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Kolibřík ke stažení, vektorový klipart Fialová medúza ke stažení nebo obrázek, klipart Mikuláš a čert ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.