Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kovová píšťalka (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovová píšťalka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kovová píšťalka. Klipart Kovová píšťalka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kovová píšťalka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovová píšťalka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kovová píšťalka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovová píšťalka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Kovová píšťalka) můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Kovová píšťalka je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žampiony ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prak zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Květinové srdíčko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Hudba, ilustrační obrázek, obrázek, Kovová píšťalka, ke stažení, zdarma, svg, klipart, vektor, Kovová píšťalka, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, webové stránky, články, Instagram, Pinterest, web, Twitter, diář, časopis, textové dokumenty, avatar, plakáty, fotokniha, eshop, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Štěňátko ke stáhnutí, vektorový obrázek Mléko zdarma nebo vektorový obrázek Dámské toalety zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.