Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutá stužka (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá stužka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Žlutá stužka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutá stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Žlutá stužka můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Žlutá stužka se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mila Kunis ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pneumatika zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rumba koule ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žlutá stužka, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, free, Žlutá stužka, svg, download, vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, office, škola, fotokniha, etikety, plakát, wordpress, časopis, PowerPoint, inkscape, pozvánky, Adobe Illustrator, diář, plakáty, openOffice, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Dřevěné srdce ke stáhnutí, vektorový klipart Powerbanka zdarma nebo obrázek, klipart Sporák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.