Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart DWG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DWG zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je DWG. Pakliže si chcete obrázek DWG stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DWG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek DWG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DWG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1113x1280
696x800
435x500
139x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 167 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný DWG můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart DWG je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hranatý meloun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mol ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Osvětlení zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, cliparts, DWG, download, grafika, vektor, vektorový obrázek, svg, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, wordpress, webové stránky, PowerPoint, prezentace, profil, corelDraw, Twitter, plakát, word, Instagram, office, dokument, dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Sněhuláček zdarma, obrázek Halloween ke stáhnutí nebo vektor Bernardýn ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.