Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek DWG, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DWG zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název DWG. Klipart DWG je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DWG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart DWG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DWG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1113x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 167 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek DWG patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Holubice zdarma Podívejte se i na klipart Happy Halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční výzdoba ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, free, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, svg, DWG, cliparts, DWG, klipart, zdarma, download, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, avatar, seminární práce, blog, škola, dokument, pozvánky, památník, word, referáty, Adobe Illustrator , kalendář, prezentace, plakát, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ředkev setá zdarma, ilustrace XLS ke stažení nebo vektor Kalkulačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.