Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stříbrný prstýnek. Klipart Stříbrný prstýnek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stříbrný prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stříbrný prstýnek je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené jablíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šedá stužka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Láska, svg, klipart, Stříbrný prstýnek, download, ilustrace, vektorový obrázek, Stříbrný prstýnek, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, avatar, prezentace, seminární práce, blog, články, Facebook, Adobe Illustrator , fotokniha, plakát, inkscape, památník, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zlaté prstýnky ke stáhnutí, klipart Rouška zdarma nebo ilustrace Japonská kuchyně ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.