Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Stříbrný prstýnek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stříbrný prstýnek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stříbrný prstýnek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stříbrný prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stříbrný prstýnek je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Chile ke stažení Podívejte se i na obrázek Santa s dárky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tankování zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Stříbrný prstýnek, kliparty, Láska, ilustrační obrázek, grafika, free, cliparts, ke stáhnutí, klipart, download, zdarma, vektorový obrázek, Stříbrný prstýnek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, kalendář, word, Pinterest, Facebook, časopis, dokument, pozvánky, dokumenty, referáty, avatar, prezentace, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Čarodějka ke stažení, klipart Šedý sporťák ke stáhnutí nebo ilustrace Krocan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.