Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Stříbrný prstýnek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stříbrný prstýnek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stříbrný prstýnek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Stříbrný prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stříbrný prstýnek patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mužská bisexualita zdarma Podívejte se i na klipart Garáž ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hrábě ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Stříbrný prstýnek, ke stažení, Láska, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, klipart, grafika, svg, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, office, Instagram, openOffice, Twitter, dokument, seminární práce, webové stránky, kalendář, PowerPoint, blog, web, Facebook, profil, články, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Holka zdarma, ilustrace Smutné srdíčko ke stažení nebo vektor Tmavězelený stromeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.