Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stříbrný prstýnek. Klipart Stříbrný prstýnek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stříbrný prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Stříbrný prstýnek se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mojito zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace San Marino ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Stříbrný prstýnek, free, klipart, ke stažení, zdarma, ilustrace, vektor, Láska, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Stříbrný prstýnek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, plakát, avatar, dokument, fotokniha, web, plakáty, seminární práce, office, blog, profilovka, corelDraw, PowerPoint, Facebook, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Oslava ke stáhnutí, obrázek Upíří zuby zdarma nebo klipart Adax ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.