Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stříbrný prstýnek. Klipart Stříbrný prstýnek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stříbrný prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Stříbrný prstýnek patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slánka zdarma Podívejte se i na vektor Zelené vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zmrzlinový pohár ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stříbrný prstýnek, zdarma, Stříbrný prstýnek, obrázek, download, kliparty, svg, Láska, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, seminární práce, textové dokumenty, office, plakát, openOffice, inkscape, word, Adobe Illustrator , Facebook, PowerPoint, webové stránky, Twitter, prezentace, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektor Světová mapa zdarma, obrázek Gril ke stažení nebo klipart Černá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.