Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stříbrný prstýnek (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Stříbrný prstýnek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Stříbrný prstýnek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stříbrný prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Stříbrný prstýnek s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Stříbrný prstýnek se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Loutna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bruneje zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kovařík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Láska, zdarma, Stříbrný prstýnek, ilustrace, free, obrázek, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, cliparts, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, wordpress, web, prezentace, Pinterest, eshop, openOffice, Adobe Illustrator, textové dokumenty, pozvánky, profilovka, články, kalendář, seminární práce, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Pacient ke stáhnutí, vektorový obrázek Smajlík bléé zdarma nebo vektorový obrázek Spokojený kuchař zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.