Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gorila (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gorila. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Gorila ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gorila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Gorila) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Gorila je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Citroen SM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Iglů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tmavězelený stromeček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zvířata, klipart, grafika, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, Gorila, obrázek, svg, zdarma, Gorila

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, wordpress, Facebook, plakát, PowerPoint, pozvánky, Pinterest, Instagram, eshop, seminární práce, prezentace, blog, fotokniha, inkscape, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Vězení ke stažení, vektorový klipart Zelené fazole ke stažení nebo obrázek, klipart Valentýnka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.