Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Gorila (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gorila stahujte zadarmo

Zajímavý obrázek s názvem Gorila. Klipart Gorila je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gorila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Gorila? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Gorila patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brukev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak U ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dýně major ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Gorila, download, klipart, grafika, free, Zvířata, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, Gorila

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, pozvánky, oznámení, wordpress, webové stránky, dokument, fotokniha, vizitky, prezentace, dokumenty, avatar, office, manuály, katalog, PowerPoint, referáty, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Modrý vlak ke stažení, vektorový obrázek Ještěrka ke stažení nebo obrázek Růžový krab ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.