Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gorila (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Gorila je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Gorila je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gorila? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gorila ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Gorila sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Gorila je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Michael Jackson ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté R zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunečno ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, download, Gorila, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, free, ke stažení, Gorila, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, PowerPoint, corelDraw, pozvánky, plakáty, Facebook, památník, Twitter, časopis, inkscape, Instagram, dokumenty, office, avatar, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sáňky ke stáhnutí, klipart M4C zdarma nebo ilustrace Životní prostředí zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.