Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gorila, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gorila. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gorila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gorila je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bobr ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Kosova ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Peru zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektorový obrázek, svg, Gorila, Gorila, free, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, download, ke stažení, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, články, word, Instagram, Twitter, profil, PowerPoint, Adobe Illustrator , plakát, kalendář, plakáty, avatar, dokument, prezentace, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Brambora ke stažení, vektor Šaháda ke stáhnutí nebo obrázek Islám zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.