Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialová složka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová složka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Fialová složka. Klipart Fialová složka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 038 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Fialová složka s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Fialová složka patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pirát bez nohy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Historická televize zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Karatistka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, free, ilustrace, Symboly, download, zdarma, svg, Fialová složka, grafika, cliparts, obrázek, Fialová složka

Doporučené použití klipartu: web, památník, kalendář, dokument, škola, dokumenty, corelDraw, textové dokumenty, blog, plakát, video, diář, wordpress, seminární práce, pozvánky, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kolíček ke stáhnutí, ilustrace Jahoda zdarma nebo klipart Středoafrická republika zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.