Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Fialová složka (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Fialová složka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fialová složka. Pakliže si chcete obrázek Fialová složka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialová složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 038 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Fialová složka s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Fialová složka je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart BMW touring ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mlýnek na maso ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Šípky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Symboly, free, svg, ke stažení, vektorový obrázek, Fialová složka, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Fialová složka, ilustrace, obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, časopis, články, logo, etikety, webové stránky, video, corelDraw, Facebook, manuály, oznámení, Zoner Callisto, textové dokumenty, dokument, pozvánky, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek SWF formát ke stažení, ilustrace AMC Gremlin ke stažení nebo vektor Malé písmeno O ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.